najrýchlejšie porovnanie ceny je cez netZákonné poistenie, povinné zmluvné poistenie PZP či zákonná poistka. To všetko chce pomenovať ten istý druh poistenia. A to je poistenie, ktoré je zákonom stanovené a ktoré musia mať uzatvorené všetky vozidlá vstupujúce do premávky bez ohľadu na to, kto je ich majiteľ. Keďže ste sa ocitli na našej stránke, asi vám nie je jedno, aké poistenie auta alebo iného dopravného prostriedku si zvolíte, od koho si ho zvolíte a koľko za neho zaplatíte. Všetky tieto skutočnosti sú logické vzhľadom na súčasnú platovú situáciu drvivej väčšiny Slovákov. Spoľahnite sa teda na kvalitné porovnanie ceny cez kalkulačku.

Uzavrieť povinné zmluvné poistenie, a tým nepodstúpiť žiadne riziko, je vo vašom vlastnom záujme. Hlavne v tom finančnom. Neuzavreté zákonné poistenie vám môže skomplikovať život nielen vtedy, ak vás zastaví policajná hliadka a vy nepredložíte potrebné doklady, ale aj v prípade, ak nedopatrením spôsobíte nejakú dopravnú nehodu. Finančná ťažoba, ktorú by vám spôsobili tieto situácie, je niekedy na nespamätanie. Prečo? Pretože zastavenie vozidla, ktoré podlieha povinnosti poistiť sa a predsa nie je poistené, môže byť pokutované až niekoľkými stovkami eur. Ak policajta poznáte, je možné, že sa dohodnete aj na nižšej sume. Ale pri cudzích to rozhodne neodporúčame. Prípad číslo dva: čo ak spôsobíte dopravnú nehodu s vozidlom bez PZP? Budete podrobený vypočúvaniu, ktoré je náročné na psychiku a v ktorom sa vás budú pýtať, prečo ste si zákonné poistenie neuzatvorili. Dopredu vám hovoríme, že žiadna odpoveď neprejde a vy sa nevyhnete aj niekoľkonásobku pokute, aká je pri bežnej kontrole vozidla. Niekedy sa môže vyšplhať až na milióny eur! Okrem toho ste povinný zaplatiť škodu každému vozidlu, ktoré bolo vašou príčinou súčasťou autonehody. Tak čo? Nie je lepšie uzavrieť poistenie PZP predtým, ako budete jednorazovo pokutovaný čiastkou, ktorú by ste zaplatili aj za dva roky poistenia? Prípadne predtým, ako by ste pokutou za spôsobenú nehodu mohli zaplatiť niekoľkoročných poistiek celému vášmu regiónu?

Najvýhodnejšie poistenie PZP auta

Ak je vašou najväčšou obavou vysoká suma, ktorú budete musieť zaplatiť za poistenie PZP auta, hoďte ju za hlavu. V súčasnosti môžete nájsť niekoľko druhov a sprostredkovateľov poistenia PZP, ktorých čiastky za ročné poistenie sú skutočne zanedbateľné. To znamená, že za deň poistenia by ste zaplatili približne 0,20 eura. Nenájde sa 20 centov vo vašej peňaženke aj hneď teraz? Samozrejme, poistenie sa neplatí za každý deň, ale jednorazovo za obdobie, na ktoré ste poistenie auta alebo iného dopravného prostriedku uzatvorili.

Najvýhodnejšie poistenie PZP auta nie je zaručene to najlacnejšie

Výhodné poistenie auta je relatívny pojem. Každý si predtým predstavuje, čo chce. Pre niektorých je výhodné najlacnejšie poistenie auta, pre iných je výhodné poistenie, ktoré ponúka široké krytie za prijateľnú cenu. Nech patríte k akejkoľvek skupine, výhodné poistenie PZP auta, ale aj iného dopravného prostriedku v akomkoľvek zmysle nájdete porovnanie na stránke http://www.uzavripzp.sk/. Ako je to možné? Pretože uzavripzp spolupracuje s viacerými poisťovacími spoločnosťami. Na základe vami vypísaného online formuláru vám vie vygenerovať porovnanie ceny PZP na auto alebo iný dopravný prostriedok (motocykel, prípojné vozidlo alebo dodávka do 3,5 tony). V rámci tohto porovnania vám bude k dispozícii určite aj to najlacnejšie PZP.

Najnižšia cena nie je automaticky najvýhodnejšia ponuka

Porovnanie ceny PZP online

V dnešnej dobe už nemusíte vykonávať porovnanie jednotlivých cien rôznych spoločností osobne. Všetko môžete uskutočniť doma, bez rôznych svedkov, nachodených kilometrov, niekoľkých totožných diskusií a monológov a bez straty čo len jedného jediného eura. Ako je to možné? Je to možné, ak využijete porovnanie ceny PZP online. Tento jedinečný spôsob bol vyvinutý špeciálne pre vyťažených ľudí, ktorí nemajú chuť po príchode z práce, vybavovať ďalšie veci. Okrem času vám tento spôsob ušetrí aj peniaze. Ako?

Porovnanie ceny PZP online je úspora času, pretože nemusíte chodiť od pobočky k pobočke, absolvovať niekoľko rozhovorov. Všetky tieto akcie môžu zabrať aj niekoľko hodín vášho času, ktorý ak nemáte na zvýš, tak to nemusí byť veľmi príjemné a dokonca to môže prospievať k vašej fyzickej a psychickej nepohode. Obráťte sa radšej na porovnanie ceny PZP online pomocou uzavripzp.sk, ku ktorému sa dostanete aj po kliknutí na vyššie označený odkaz. Porovnávať ceny zákonného poistenia pomocou internetu vás zbaví všetkých týchto niekoľko hodinových povinností, pretože všetko budete mať vybavené do 10 minút. Ak sa vám nejaká ponuka ceny PZP zapáči, jednoduchým klikom o ňu môžete priamo v porovnaní požiadať.

S porovnaním cien PZP online môžete ušetriť až stovky eur! A to bez toho, aby ste niekam chodili. To všetko je možné vďaka jedinečnému porovnaniu viacerých cenových ponúk, ktoré sú zoradené prehľadne a jasne a v ktorých si uvedomíte, že možno to poistenie PZP, ktoré máte uzatvorené v súčasnosti nie je vôbec výhodné a ani lacné. V skratke, porovnanie ceny PZP online vám ukáže, ako extrémne sa dokážu líšiť tie isté druhy poistenia. V skutku môže ísť až o niekoľko stoviek eur. Tak prečo platiť zbytočne veľa? Pri nasledujúcom povinnom poistení si určite zvoľte porovnanie ceny PZP online. Alebo ho vyskúšajte nezáväzne už teraz!

Formulár na porovnanie ceny PZP online:

Ako sme spomínali, na danej stránke je potrebné vypísať jeden formulár, aby ste dostali relevantné porovnanie cien PZP. Ide o údaje nielen o vozidle, ale aj majiteľovi vozidla. Napríklad: model a značka vozidla, rok výroby, výkon a objem motora, najväčšia prípustná hmotnosť, prevádzková hmotnosť, približný počet km najazdených za rok…O majiteľovi bude treba vypísať napríklad tieto informácie: dátum narodenia, údaje o vodičskom preukaze, či niekedy spôsobil nehodovú udalosť, ako dlho je už bez nehody, či má deti do 15 rokov, účet v OTP banke, či je platiteľom iného druhu poistenia, ak aj iné údaje, ktoré môžu ovplyvniť konečnú cenu poistenia PZP.

Ak ste si spomedzi výsledkov porovnania PZP vybrali, stačí, ak na danú ponuku kliknite a dopíšete ešte niekoľko údajov, aby vás daná poisťovacia spoločnosť mohla kontaktovať. Väčšinou ide o mailovú a domácu adresu. Spätne vám bude zaslaný potvrdzovací mail, v ktorom nájdete niekoľko príloh: návrh a podmienky zmluvy, biela karta a údaje na zaplatenie poistného. Poistné je potrebné zaplatiť do 30 dní, čo je zároveň aj doba platnosti tejto bielej karty. Po zaplatení môžete vo vašej poštovej schránke v najbližších dňoch očakávať bielu a zelenú kartu, ktoré potvrdzujú, že ste si povinné zmluvné poistenie uzavreli a ktoré musíte mať pri sebe vždy a bez výnimky, pri každom používaní vozidla.

Dúfame, že informácie, ktoré sme vám poskytli, boli užitočné. Ak by ste mali viac otázok, na ktoré ste nenašli v našom článku odpoveď, kliknite si buď na vyššie označenú stránku uzavripzp.sk alebo na iný relevantný zdroj.

Leave a reply

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> 

required